Cookies nám pomáhají dosáhnout lepšího výkonu. Užíváním našich služeb souhlasíte s jejich používáním. Více informací.

Ceník úschovna

Posílejte zdarma až 30 GB fotek, videí nebo čehokoliv si vzpomenete. Zůstanou u nás online k vyzvednutí po dobu 14 dní. A kolikrát je můžete stáhnout? Každý příjemce obdrží svůj vlastní link, ze kterého si je může stáhnout 30 krát. Link obdržíte i vy, jako odesílatel.

30 GB je málo? nebo potřebujete větší počet stažení?
Využijte službu

 • až 50 GB dat
 • počet stažení každého příjemce je neomezený
 • zásilku máte u nás uloženou 90 dní
 • získáte link na zásilku, který můžete nasdílet dále, kde zrovna potřebujete
Velikost do 30 GB do 50 GB
Doba uložení 14 dní 90 dní
Počet stažení 30 x NEOMEZENĚ
Cena 0 40 Kč platba on-line
50 Kč platba SMS

Ceník úschovna plus

Registrací na Úschovně získáte opravdu něco navíc. Úschovnaplus je bez omezení. Vaše zásilky budou přehledně na jednom místě. Ty, na kterých Vám nejvíce záleží si budete moci uložit trvale. Více o Úschovněplus ZDE.

 • přehledná historie odeslaných zásilek
 • 50 GB prostoru pro trvalé uložení zásilek
 • bez reklam
 • neomezené posílání zásilek do 50 GB
 • zásilky s neomezeným počtem stažení

Platební metody

Chci zaplatit on-line

Po odeslání zásilky se vám zobrazí výzva k zaplacení. Pokud chcete zaplatit on-line kreditní kartou nebo bankovním převodem, můžete si vybrat z nabízených možností. Stačí pouze kliknout na vámi preferovaný způsob.

 • Platba kartou
 • MojePlatba
 • eKonto
 • mPeníze

Platby on-line technicky zajišťuje ThePay s. r. o., www.thepay.cz. Návod na použití platební brány je dostupný ZDE.
Technická podpora na info@thepay.cz.

Chci zaplatit pomocí SMS?

Po odeslání zásilky se vám zobrazí výzva k zaplacení. Pokud chcete platit pomocí SMS, vyberte si platbu SMS. Podle výše ceny odešlete SMS v příslušném tvaru na číslo 90709. SMS s kódem zasílejte až po odeslání zásilky.

Po zaslání kódu na uvedené číslo Vám přijde na mobil SMS s kódem. Vložte jej do příslušné kolonky ve formuláři. Odchozí SMS je zpoplatněna dle Vašeho tarifu u mobilního operátora. Příchozí SMS je zpoplatněna částkou podle výše uvedeného ceníku. Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

Poskytovatel služby TISCALI MEDIA, a.s. Reklamace na e-mailu info@uschovna.cz, v pracovní dny 9-17 hodin.

Platby přes SMS technicky zajišťuje ComGate Payments a.s, www.platmobilem.cz

Co mám dělat když?

Chci poslat najednou víc než 30 GB?

Nejprve vyberte soubory, které chcete poslat. Vyplňte vše potřebné a odešlete. Po úspěšném uložení na server vás vyzveme k zaplacení. Platit můžete pomocí SMS nebo online. Ihned po platbě bude příjemcům odeslán e-mail s informací o uložení zásilky.

Potřebuji odkaz s neomezeným počtem stažení?

Vyberte soubory, vyplňte vše potřebné a zaškrtněte volbu „PREMIUM zásilka“. Pak klikněte na Odeslat. Po úspěšném uložení na server vás vyzveme k platbě. Platit můžete pomocí SMS nebo online. Ihned po platbě získáte odkaz na vaši zásilku.

Chci uložit data na více než 14 dnů?

Vyberte soubory, které chcete poslat. Vyplňte vše potřebné a zaškrtněte volbu „PREMIUM zásilka“. Pak klikněte na Odeslat. Po úspěšném uložení na server vás vyzveme k platbě. Platit můžete pomocí SMS nebo online. Ihned po platbě bude příjemcům odeslán e-mail s informací o uložení zásilky.

Nestihl/a jsem zásilku do 14 dnů stáhnout?

Můžete sami ověřit, jestli je zásilka stále dostupná, nebo zda již byla smazána. Prostě klikněte na adresu zásilky. Je-li zásilka stále dostupná, budete automaticky vyzvání k úhradě příslušné částky. 40 Kč (platba online) nebo 50 Kč (platba SMS). Zásilka bude pak tři dny znovu dostupná.
Jestliže se výzva k uhrazení poplatku neobjeví, byla zásilka odstraněna i ze záložního serveru a nelze ji obnovit.

Zásilka byla stažena 30 krát. Potřebuji navýšit počty stažení.

Pokud byla zásilka stažena 30 krát, došlo k vyčerpání standardního počtu stažení. Při pokusu o další stažení budete vyzváni k úhradě příslušné částky. 40 Kč (platba online) nebo 50 Kč (platba SMS). Po zaplacení bude zásilka dostupná následujících 24 hodin.

Soubor byl stažen 30 krát. Potřebuji navýšit počty stažení.

Pokud byl vyčerpán počet stažení u souboru v zásilce, která obsahuje více než jeden soubor, budete rovněž vyzváni k úhradě příslušné částky (viz výše). Po zaplacení budou následujících 24 hodin dostupné všechny soubory v zásilce.

aplikace
podmínky
FAQ
reklama
kontakt
vyplňte prosím kód zásilky